لیگ قهرمانان آسیا
برتری بنیادکار و توقف پاختاکور/ نماینده ژاپن باز هم شکست خورد

خبرگزاری فارس: روز اول از هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا با شکست دوباره گامبا اوزکا و برتری بنیادکار و توقف پاختاکور آغاز شد.

خبرگزاری فارس: برتری بنیادکار و توقف پاختاکور/ نماینده ژاپن باز هم شکست خورد

به گزارش خبرگزاری فارس، در اولین روز از هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا امروز (سه‌شنبه) چند دیدار برگزار شد.

 در گروه E آدلاید یونایتد استرالیا با نتیجه 2 بر صفر از سد گامبااوزاکای ژاپن گذشت. در دیگر بازی این گروه بنیادکار ازبکستان با همین نتیجه در زمین پوهانگ کره جنوبی به برتری رسید.

با این نتایج آدلاید یونایتد با 6 امتیاز در صدر جدول ایستاد و بنیادکار و پوهانگ با 3 امتیاز دوم و سوم هستند. گامبا اوزاکا هم بدون امتیاز چهارم است.

در گروه F دیدار تیم‌های اف سی توکیوی ژاپن و اولسان هیوندای کره جنوبی با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت. بیجینگ گوان چین  و بریزبین استرالیا هم به تساوی یک بر یک دست یافتند.

در این گروه توکیوی ژاپن 4 امتیازی و اول است، اولسان کره جنوبی با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده دوم ایستاده و بیجینگ گوان چین و بریزبین روور استرالیا با یک امتیاز به ترتیب سوم و چهارم هستند.

در گروه B نیز دیدار پاختاکور ازبکستان و بنی یاس امارات با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در دیگر دیدار این گروه العربی قطر و الاتحاد عربستان به مصاف هم می‌روند.

 

در گروه A نیز از ساعت 19 و به صورت همزمان استقلال در ورزشگاه آزادی به مصاف نسف‌قارشی ازبکستان رفته و الجزیره امارات و الریان قطر هم برابر یکدیگر قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/