نماینده ولی‌فقیه در استان‌های خراسان:
باید در سال تولید ملی تمام همت برای رونق اقتصادی به‌کار گرفته شود

خبرگزاری فارس: نماینده ولی‌فقیه در استان‌های خراسان گفت: در سال تولید ملی همه موظف هستیم تمام تلاش و همت لازم را برای رونق اقتصادی به کار ببریم.

خبرگزاری فارس: باید در سال تولید ملی تمام همت برای رونق اقتصادی به‌کار گرفته شود

 به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد آیت‌الله عباس واعظ طبسی عصر امروز پیش از سخنرانی و دیدار نوروزی مقام معظم رهبری که در حرم مطهر رضوی برگزار شد با بیان اینکه سال گذشته سال تحول بسیار عظیم و عمیق در منطقه و جهان اسلام بود، اظهار داشت: اندیشه های امام راحل، سیاست‌های نظام اسلامی و شعارهای جمهوری اسلامی ایران سال گذشته شعار مردم اسلام‌خواه منطقه بود.

وی افزود: با وجود اینکه دشمن تلاش‌های مذبوحانه‌ای از تحریم های اقتصادی، فشارهای سیاسی، جنگ روانی و غیره برای از بین بردن فرهنگ، تمدن، و اهداف اسلامی بکار برد ولی در عین حال اسلام و تمدن اسلامی به خوبی نشان داد که در میان همه ادیان و مکاتب جهان غالب و دارای امتیارات ویژه‌ای است.

تولیت آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: در جریان این تحولات دنیا به خوبی دریافت رهبری انقلاب و جهان اسلام می تواند آینده بسیار روشنی را در برابر دیده‌گان جهانیان ترسیم کند.

آیت‌الله طبسی با اشاره به بیانات گهربار ولی امر مسلمین جهان اظهار داشت: با رهنمودهای مقام معظم رهبری در آینده ای نزدیک شاهد تحقق تمام سیاست‌ها و اندیشه‌های ایشان و نظام اسلامی در فضای جامعه بشری خواهیم بود.

وی در پایان با اشاره به شعار سال 91 گفت: در سال تولید ملی موظف هستیم توسط مردم تمام تلاش و همت لازم را برای رونق اقتصادی به کار ببریم.

انتهای پیام/10