امام جمعه شبانکاره خبر داد
احداث مجتمع فرهنگی مذهبی در شبانکاره

خبرگزاری فارس: امام جمعه شبانکاره از احداث مجتمع فرهنگی مذهبی در شبانکاره خبر داد.

خبرگزاری فارس: احداث مجتمع فرهنگی مذهبی در شبانکاره

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان حجت‌الاسلام عبدالرسول حمادی بعد از ظهر امروز در نشست مسئولان شهرستان دشتستان اظهار داشت: در سال گذشته خدمات مطلوب و ارزنده‌ای در راستای خدمات‌رسانی در سراسر شهرستان صورت گرفت و از فرماندار محترم دشتستان به دلیل خدمات فراوان صورت‌ گرفته تشکر می‌کنیم.

امام جمعه شبانکاره خاطر نشان کرد: امید داریم مسئولان در سال جدید با رویکرد جدیدی عملیات را آغاز کنند و در راستای خدمات‌رسانی بیش از پیش به منظور پیشرفت در رشد و توسعه شهرستان دشتستان گام بردارند.

حمادی به حضور پرشور امت ایران اسلامی در انتخابات 12 اسفند اشاره کرد و ابراز داشت: امت مسلمان ایران اسلامی در حماسه حضور سیلی محکمی بر دشمنان و معاندان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و دنیای کفر و استکبار زدند که در اثر آن دشمنان هنوز گیج و مبهوت هستند.

وی اضافه کرد: دشمن با تبلیغات و هیاهوی رسانه‌ای و تبلیغاتی خواست ثابت کند مردم ایران اسلامی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب دلسرد و نومید شده‌اند و اسلام و روحانیت دیگر در بین مردم جایگاهی ندارند ولی مردم با حضور گسترده خود ثابت کردند که تمامی محاسبات دشمنان پوچ و بی‌معناست.

امام جمعه شبانکاره ادامه داد:‌ اتفاق دیگری که در انتخابات 12 اسفند روی داد راهیابی سه تن از روحانیون متعهد استان به مجلس شورای اسلامی برای انجام وظیفه خطیر نمایندگی مردم است و مردم استان بوشهر با این اقدام اعتماد بیش از پیش خود را به روحانیت به اثبات رساندند.

حمادی اذعان داشت: ‌شناخت خداوند یکی از مسائلی است که انسان باید در تمامی مراحل زندگی مدنظر قرار دهد و با تمام توان در راستای شناخت خداوند متعال گام بردارد و در این صورت است که انسان به پوچی زندگی دنیوی پی می‌برد و فخر فروشی‌های بیهوده را کنار می‌گذارد.

وی در همین راستا تصریح کرد: اگر انسان عظمت خداوند را درک کند می‌فهمد در برابر شکوه و عظمت ایزد منان ناتوان است و خاضع و فروتن می‌شود و فخر فروشی‌های بیهوده را کنار می‌گذارد.

امام جمعه شبانکاره از احداث مجتمع فرهنگی مذهبی شبانکاره خبر داد و بیان داشت: زمین مجتمع فرهنگی و مذهبی شهر شبانکاره آماده است و از مسئولان شهرستان می‌خواهیم نسبت به ساخت و بهره‌برداری از این مجتمع در سال آتی اقدامات لازم را انجام دهند.

حمادی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ یک از شوراهای اداری شهرستان در بخش‌ها برگزار نشده است گفت: از فرماندار محترم می‌خواهیم به عنوان عیدی مردم شبانکاره جلسه شورای اداری بعدی را به منظور آگاهی از مسائل و مشکلات بخش شبانکاره در مرکز این بخش برگزار کنند.

انتهای پیام/ی20/د1000