روزنامه‌های صهیونیستی اعتراف کردند
نگرانی رژیم صهیونیستی از موفقیت راهپیمایی جهانی «الی بیت‌المقدس»

خبرگزاری فارس: روزنامه‌های صهیونیستی اعتراف کردند که دستگاه‌ها اطلاعاتی رژیم صهیونیستی نگران موفقیت این راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس در تقویت جریان سلب مشروعیت از اسرائیل هستند.

خبرگزاری فارس: نگرانی رژیم صهیونیستی از موفقیت راهپیمایی جهانی «الی بیت‌المقدس»

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه فلسطینی العالم دستگاه های امنیتی رژیم صهیونیستی با ارتش و نیروهای مختلف اطلاعاتی خود آماده مواجهه با راهپیمایی جهانی الی بیت المقدس می‌شوند.

بنابر این گزارش، روزنامه معاریو اعلام کرده که در همه دستگاه های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی حالت آماده باش اعلام شده و این رژیم نگران عبور فعالان در این راهپیمایی از مرزهای اسرائیل و ورود به آن هستند.

دستگاه‌های اطلاعاتی اسرائیل بهانه این آماده باش را عبور عده‌ای از فلسطینی‌ها از مرزهای رژیم صهیونیستی در روز نکبت سال گذشته و همچنین امکان مسافرت هوایی عده‌ای فعالان حقوق بشر به فرودگاه بن‌گوریون در تل آویو عنوان کرده‌اند.

همچنین دستگاه‌های اطلاعاتی اسرائیل نگران عبور اهالی اخراجی بیت‌المقدس از دیوار حائل در 30 مارس و همچنین راهپیمایی فلسطینی‌های اراضی 1948 هستند.

* آماده باش پلیس رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهپیمایی در اراضی 1948

 

روزنامه معاریو همچنین از آماده‌باش پلیس رژیم صهیونیستی در شهرهای اراضی 1948 با اکثریت فلسطینی و از اعلان بالاترین درجه آمادگی و حضور گسترده پلیس در اطراف این شهرها و مناطق در 30 مارس خبر داده است.

یک مسئول نظامی رژیم صهیونیستی به معاریو گفته است که همه سناریوهای ممکن در روز 30 مارس را بررسی کرده است.

در همین حال دستگاه‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی ایران را به قرار گرفتن در پشت هماهنگی‌ها برای این راهپیمایی متهم کرده است و در تلاش برای ایجاد اختلاف بین مسلمانان عنوان کرده است که ایران از طریق این راهپیمایی به دنبال رهبری جهان عرب است.

همچنین این دستگاه‌ها ایران را متهم کرده‌اند که با این اقدام به دنبال گمراه کردن افکر عمومی جهان از برنامه هسته‌ای خود است.

معاریو با اشاره به رصد فعالیت برگزارکنندگان کاروان جهانی الی بیت‌المقدس از ماه‌ها پیش توسط رژیم صهیونیستی، نوشته است: این کاروان از نظر دستگاه‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی دارای رنگ اسلام افراطی همچون حرکت کاروان آزادی ماوی مرمره است.

معاریو با اشاره به اعتراف دستگاه‌های امنیتی اسرائیل به هماهنگی دقیق برای انجام راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس تاکید کرده است: این دستگاه‌ها نگران موفقیت این راهپیمایی جهانی در تقویت جریان سلب مشروعیت از اسرائیل هستند.

انتهای پیام/س