رئیس شورای اسلامی شهر زیراب:
بهسازی مناطق رانشی زیراب در اولویت بودجه 91 مازندران قرار گرفت

خبرگزاری فارس: رئیس شورای اسلامی شهر زیراب، گفت: هزینه بهسازی مناطق رانشی شهر زیراب در اولویت بودجه سال 91 استان قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: بهسازی مناطق رانشی زیراب در اولویت بودجه 91 مازندران قرار گرفت

نرگس کمالی در گفت وگو با خبرنگار فارس در سوادکوه با اشاره به اینکه شهرستان سوادکوه در منطقه کوهستانی قرار دارد، گفت: رانشی بودن بخش‌هایی از این شهرستان فعالیت عمرانی و زیرساخت‌های مختلف آن را در برخی از مواقع با مشکل روبرو می کند.

وی افزود: بخش مهمی از دغدغه‌های عمرانی مسئولان شهری در شهر زیراب به رانشی بودن مناطقی از این شهر و تامین اعتبارات لازم به آن اختصاص می یابد.

عضو شورای شهرستان سوادکوه به رایزنی‌های شهرستانی برای تامین اعتبارات لازم برای حل بخشی از معضلات رانشی بودن این شهرستان اشاره کرد و گفت: بازرسان ستاد بحران و حوادث غیرمترقبه استان بازدیدهایی از مناطق رانشی شهر زیراب انجام دادند.

وی خاطر نشان کرد: کارشناسان استانی از منطقه رانشی پیچ دانشگاه پردیس بهشتی زیراب و اطراف باشگاه در حال ساخت ورزشی این شهر بازدید کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر زیراب از لحاظ کردن هزینه‌های رانشی بودن این مناطق در بودجه سال 91 اشاره کرد و افزود: برای منطقه رانشی اطراف کشتارگاه شهرداری زیراب نیاز به ساخت سه دیوار حائل با هزینه قابل توجه است که برنامه‌ریزی برای آن در حال انجام است.

کمالی به بازدید از منطقه رانشی انتهای خیابان 17 شهریور اشاره کرد و گفت: برآورد اولیه فنی و بودجه‌ای این منطقه نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

انتهای پیام/خ۲۰