سرزمین طبرستان در انتظار نوروز-78
یایگاه‌های هلال احمر سوادکوه به سه دستگاه خودروی امدادی مجهز شدند

خبرگزاری فارس: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه گفت: پایگاه‌های امدادی هلال احمر سوادکوه در گدوک و ارفعده به سه دستگاه خودروی امدادی مجهز شدند.

خبرگزاری فارس: یایگاه‌های هلال احمر سوادکوه به سه دستگاه خودروی امدادی مجهز شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، جهانگیر آذری بعدازظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های نوروزی هلال احمر سوادکوه با اشاره به بارش‌های شدید برف و باران در‌ ماه‌های اخیر و بازدید مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی و مشاهده تلاش امدادگران جوان این جمعیت، گفت: با رایزنی‌های انجام گرفته سه دستگاه خودرو به ناوگان خودرویی جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه اضافه شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه، افزود: یک دستگاه خودروی "تویوتاهایکوس دو کابین" و یک‌ دستگاه خودرو "پیکاب مجهز به دستگاه ست نجات"و یک‌دستگاه خودروی سواری سمند به جمعیت هلال احمر سوادکوه اختصاص یافته است.

آذری با تشکر از نگاه ویژه استاندار و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به سوادکوه، گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه تمام تلاش خود را برای امنیت و امدادرسانی به مسافران انجام می‌دهند.

وی، تجهیز امدادگران ورودی‌های استان مازندران در محور سوادکوه، کندوان و هراز را از برنامه‌های استانی ذکر کرد و گفت: پایگاه امدادی گدوک و ارفعده شهرستان سوادکوه با حضور تلاش گران عرصه امداد و نجات سفر امنی را برای مسافران و میهمانان آرزو می‌کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه از آمادگی کامل این جمعیت برای امدادرسانی به حوادث احتمالی نوروزی در این مسیر خبر داد.

انتهای پیام/خ۳۰