فرماندار دشتستان خبر داد
اختصاص اعتبار 100 میلیارد ریالی به حوزه فرهنگ دشتستان

خبرگزاری فارس: فرماندار دشتستان از اختصاص اعتبار 100 میلیارد ریالی به حوزه فرهنگ دشتستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: اختصاص اعتبار 100 میلیارد ریالی به حوزه فرهنگ دشتستان

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان غلامحسین خسروی پیش از ظهر امروز در نشست با مسئولان شهرستان دشتستان اظهار داشت: یکی از مهمترین مسائلی که دولت در سال‌های اخیر مورد توجه قرار داده و شاهد اقدامات اساسی در این رابطه بوده‌ایم.

فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: گستردگی حوزه‌های فرهنگی به حدی است که تمامی عرصه‌ها و زمینه‌های دیگر را در بر می‌گیرد و در این راستا می‌توانیم شرایط را برای دستیابی به اهداف مهمی پیش رو و چشم‌اندازهای آتی فراهم کنیم و در شهرستان دشتستان این امر توجهی خاص شده است.

خسروی بیان داشت:‌ تلاش در راستای تحقق مسائل فرهنگی یکی از عمده مسائلی است که تمامی مسئولان درخور توان و حوزه فعالیت خود باید در راستای آن تلاش کنند و در تمامی حوزه‌ها و عرصه‌ها اثرگذار است.

وی با تاکید بر آنکه در حوزه فرهنگی در شهرستان ادای دین کرده‌ایم، اضافه کرد: اختصاص اعتبارات 100 میلیارد ریالی یکی از مسائلی است که در راستای گسترش فعالیت‌های فرهنگی شاهد آن بوده‌ایم و در توسعه و پیشرفت زیرساخت‌های فرهنگی شهرستان تاثیرات شایانی داشته است.

این مسئول اذعان داشت: در زمینه رشد و توسعه اجتماعی در گرو فعالیت‌های فرهنگی پیشرفت‌های ارزشمندی را شاهد بوده‌ایم و باید تلاش خود را در راستای ارتقا طرح فرهنگی و مذهبی شهرستان به موازات فعالیت‌های عمرانی در سال آتی به کار گیریم.

فرماندار دشتستان نقش ائمه جمعه در پیشرفت فرهنگی شهرستان دشتستان را غیرقابل انکار دانست و گفت: هدایت و ارشاد ائمه محترم جمعه شهرستان دشتستان و طرح مسائل و نیازهای فرهنگی شهرستان دشتستان از مسائل مهمی است که در پیشرفت‌های فرهنگی شهرستان دشتستان تاثیرات شایانی داشته است.

خسروی به حضور پرشور مردم در انتخابات 12 اسفند اشاره کرد و ابراز داشت: سخنرانی‌های ائمه محترم جمعه و آگاه کردن مردم از برنامه‌ها و اهداف دشمنان و معاندان نظام و انقلاب اسلامی و فعالیت‌های فرهنگی از عوامل موثر در برگزاری باشکوه انتخابات نهمین دوره از مجلس شورای اسلامی بود.

وی ادامه داد: در این دوره بصیرت و هوشیاری امت مسلمان ایران اسلامی و سایر مسائل دست به دست هم دادند و زمینه را برای برگزاری باشکوه انتخابات نهمین دوره از مجلس شورای اسلامی و حضور حداکثری مردم فراهم آوردند.

انتهای پیام/ح20