امام جمعه موقت یاسوج:
توطئه‌ها تاثیری در ارادت حاج احمدآقا به رهبری نداشت

خبرگزاری فارس: امام جمعه موقت یاسوج با اشاره به ولایت‌پذیری حاج احمد خمینی گفت: دشمن توطئه‌های زیادی را تدارک دیده بود تا حاج احمدآقا را از رهبری جدا کند که در این راه با شکست مواجه شد.

خبرگزاری فارس: توطئه‌ها تاثیری در ارادت حاج احمدآقا به رهبری نداشت

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، حجت‌الاسلام علی‌صالح موسوی‌‌اعظم امروز در خطبه‌های نماز جمعه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از مهم‌ترین شاکله‌های باوری هر مسلمانی اعتقاد به معاد و روز قیامت است.

 امام جمعه موقت یاسوج تصریح کرد: خداوند سوگند به قیامت یاد می‌کند تا این‌که انسان‌ها اعتقاد بیشتری به این موضوع پیدا کنند.

موسوی‌اعظم یادآور شد: همه در ادای شکرگزاری نعمت‌های پروردگار عاجز هستیم و هیچ نعمتی بالاتر از وجود پیامبران و ائمه و ولایت در جامعه نیست.

وی افزود: ائمه و پیامبران نصیحت‌گران مشفقی در جامعه هستند که ما را متوجه نفس لوامه می‌کنند و انسان را از ارتکاب اعمال زشت و معصیت‌آفرین باز می‌دارند.

خطیب موقت جمعه یاسوج در خطبه دوم گفت: این روزها تحرکات زیاد و البته عجیب و غریبی برای آمادگی استقبال از عید نوروز دیده می‌شود.

موسوی‌اعظم خاطرنشان کرد: کاش به جای این همه تکاپو به دنبال محاسبه نفس خود نیز بودیم که متاسفانه کمتر به آن پرداخته می‌شود.

وی تاکید کرد: 365 روز به مرگ نزدیک‌تر شدیم اما دریغ از این که اعمال خود را محاسبه کنیم و برای ارتقاء سطح آن از سوی بدی‌ها به سمت خوبی‌ها بکوشیم.

موسوی‌اعظم عیدی را که همراه با گناه باشد به نکبت تشبیه کرد و گفت: اگر عاقل باشیم همان‌گونه که در روایات آمده این روز را روزه می‌گیریم و به محاسبه اعمال یک ساله خود می‌پردازیم.

خطیب موقت جمعه یاسوج در ادامه با تسلیت سالگرد شهادت حاج احمد خمینی گفت: دشمن خیلی تلاش کرد که این مجاهد نستوه را از رهبری جدا کند که نتوانست.

وی گفت: این مرام باید سرمشق دیگران قرار گیرد که با هر توطئه‌ای از رهبر و ولی خود جدا نشوند که در این راه حاج احمد می‌تواند الگوی مناسب و بی‌نظیری باشد.

انتهای پیام/س10/چ3000