فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی خبر داد
جمع‌آوری 4 هزار ماهواره در خراسان‌جنوبی / متلاشی شدن 95 باند قاچاق

خبرگزاری فارس: فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از جمع‌آوری 4 هزار و 65 دستگاه ماهواره در سال جاری در سطح استان خبر داد و گفت: 95 باند قاچاق موادمخدر در سال جار متلاشی شد.

خبرگزاری فارس: جمع‌آوری 4 هزار ماهواره در خراسان‌جنوبی / متلاشی شدن 95 باند قاچاق

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، امیراحمد علی گودرزی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال وضعیت امنیتی در تمام کشور مطلوب ارزیابی شده اما این وضع در خراسان‌جنوبی بهتر از سایر استان‌ها بوده است.

وی با اشاره به چهارشنبه آخر سال افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته و همکاری خوب مردم متدین خراسان‌جنوبی شاهد هیچ‌گونه حادثه ناگواری در این روز نبودیم.

*کشف 30 هزار انواع مواد محترقه در خراسان‌جنوبی

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از بازدید از اصناف و مغازه‌هایی که احتمال فروش مواد منفجره در آنها زیاد بود، خبر داد و گفت: در این راستا 30 هزار انواع مواد محترقه و منفجره کشف شد.

گودرزی تصریح کرد: در چهارشنبه آخر سال 22 نفر از کسانی که برای مردم مزاحمت ایجاد کرده بودند نیز دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی در چهارشنبه آخر سال جزو استان‌های خوب کشور ارزیابی شده ادامه داد: تنها یک نفر در شب چهارشنبه آخر سال در خراسان جنوبی مجروح شده است.

*کشف 30 تن انواع مواد مخدر طی یک سال گذشته

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از انسداد مرزهای جنوب‌شرق کشور خبر داد و گفت: در این راستا ورود مواد مخدر به استان‌های شرق کشور کاهش زیادی پیدا کرده است.

وی با اشاره به کشف 30 تن انواع مواد مخدر طی یک سال گذشته در خراسان‌جنوبی اضافه کرد: این میزان کشفیات نسبت به سال گذشته 14 درصد رشد داشته است.

*خراسان‌جنوبی چهارمین استان کشور در بحث کشفیات مواد مخدر

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: این استان در بحث کشفیات مواد مخدر چهارمین استان کشور است.

گودرزی از دستگیری 6 هزار و 463 نفر متهم در بحث مواد مخدر خبر داد و گفت: این میزان دستگیری نسبت به سال گذشته 11 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: همچین 865 نفر توزیع کننده مواد مخدر نیز در سطح استان طی سال جاری دستگیر شده‌اند.

*توقیف 905 دستگاه حمل مواد مخدر در خراسان‌جنوبی

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از توقیف 905 دستگاه حمل مواد مخدر در سطح استان خبر داد و گفت: طی این مدت 95 باند قاچاق نیز متلاشی شده است.

گودرزی از توقیف یک‌هزار و 28 دستگاه تلفن همراه نیز خبر داد و تصریح کرد: آمار سرقت‌های مهم در خراسان‌جنوبی صفر است.

*افزایش 244 درصدی کشفیات سوخت قاچاق

وی از افزایش 244 درصدی کشفیات سوخت مواد و مشتقات نفتی طی سال جاری در سطح استان خبر داد و گفت: در این راستا یک میلیون  و 300 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شده است.

انتهای پیام/ح20