حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به اسرای فلسطینی در زندان‌های این رژیم

خبرگزاری فارس: نظامیان رژیم صهیونیستی با حمله به اسرای فلسطینی در بند زندان "عوفر" و استفاده از گاز اشک‌آور تعدادی از آنها را زخمی کردند.

خبرگزاری فارس: حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به اسرای فلسطینی در زندان‌های این رژیم

به گزارش فارس، یگان‌های "متسادا" و "نحشون" عصر دیروز به زندان عوفر حمله کرده و ضمن استفاده از گاز اشک آور علیه اسرای فلسطینی داخل بخش‌های مختلف این زندان، تعدادی از آنها را نیز به سلول‌های انفرادی انتقال دادند.

این حمله نزدیک ساعت 3 بعد از ظهر دیروز و علیه بخش های 14 و 16 صورت گرفت و نظامیان صهیونیستی اقدام به محاصره اسرای موجود در محوطه زندان کردند. عناصر یگان های متسادا و نحشون پس از بستن دست و پاهای اسرا، آنها را به داخل خودروهای مخصوصی که برای انتقال اسرا به دادگاه ها از آنها استفاده می شود، انتقال دادند.

منابع آگاه همچنین گزارش دادند که تعدادی از اسرای فلسطینی در اثر استنشاق گاز اشک آور بیهوش شدند و برای مداوا به درمانگاه زندان انتقال داده شدند. نظامیان صهیونیستی همچنین تمامی هیتر برقی هایی را که اسرا برای پخت و پز از آنها استفاده می کنند از بخش  16 جمع آوری کرده و غرفه شماره 2 آنرا بسته و آب سرویس های بهداشتی آنرا نیز قطع کردند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، اسرای فلسطینی دربند بخش 14 نیز اعلام کردند که عناصر یگان های متسادا و نحشون همزمان با حمله به بخش 16 به این بخش نیز حمله کرده و اقدام به شکستن اثاثیه اسرا و مصادره تعداد زیادی از آنها به بهانه ممنوع بودن استفاده از آنها در زندان کردند.

این اسرا گفتند که اسرای تمامی زندان های صهیونیستی؛ از زندان مجدو در شمال گرفته تا زندان الرمله و زندان صحرایی النقب تصمیم به تشدید تحرکات و اعتراضات خود گرفته اند و در صورت تداوم حملات بی رحمانه اداره امور زندان ها، این تصمیمات خود را به مرحله عمل در خواهند آورد.

در همین راستا، منابع داخل زندان ایشل اعلام کردند که دهها نفر از اسرای وابسته به جنبش مقاومت اسلامی "حماس" که دیروز از زندان عسقلان انتقال داده شده بودند، به زندان های ریمون و ایشل و شطه انتقال یافتند.

انتهای پیام/++