یک پایگاه صهیونیستی مدعی شد
حمایت کشیش سابق اوباما از کاروان "الی بیت‌المقدس"

خبرگزاری فارس: یک پایگاه صهیونیستی مدعی شد که "جرمیا رایت" کشیش سابق اوباما با انتقاد از سیاست های وی، از برنامه ها و اهداف کاروان آزادی بیت‌المقدس حمایت کرد.

خبرگزاری فارس: حمایت کشیش سابق اوباما از کاروان "الی بیت‌المقدس"

به گزارش فارس به نقل از به نقل از پایگاه صهیونیستی "عاروتص شوع"، کشیش سابق اوباما، از برنامه حرکت کاروان "الی بیت المقدس" در 30 مارس حمایت کرد.

این کشیش با شرکت در کنفرانس یهودی ستیزی در دوحه قطر، از برنامه کاروان آزادی قدس و نشان دادن چهره اهریمنی اسرائیل دفاع کرد.

گفتنی است کاخ سفید از هرگونه اظهار نظر در مورد سخنان "رایت" با حضور مشاوران دولتی در کنفرانس دوحه خودداری کرد.

همایش ملی امور یهودیان در واکنش به اظهارات کشیش اوباما اعلام کرد: "رایت" مدت زیادی کشیش اوباما بوده است و اکنون در حمایت از کاروان الی بیت‌المقدس سخنرانی می کند، بدون اینکه کاخ سفید واکنشی به این اظهارات نشان دهد، این مسئله نشان دهنده شکست اوباما در شناخت اهمیت مسئله یهودی سازی بیت المقدس، به عنوان پایتخت اسرائیل است.  

"رایت" گفت: خدا آمریکا را لعنت کند، همچینن وی با اشاره به حملات 11 سپتامبر، آمریکا را مسئول اصلی این اتفاق دانست. رایت که به مدت بیست سال کشیش اوباما بوده است، مدعی شد: اوباما به شدت تحت نفوذ یهودیان و سازمان‌های یهودی، از جمله آیپک قرار دارد. 

به گزارش فارس، معلوم نیست صحت و سقم خبر پایگاه صهیونیستی "عاروتص شوع" چقدر صحت داشته باشد به‌ویژه آنکه این پایگاه عنوان کرده است که کشیش سابق اوباما در اجلاس قدس دوحه که توسط امیر قطر برگزار شد، از کاروان الی بیت‌المقدس حمایت کرده است.

انتهای پیام/س.ص