امام جمعه اهل سنت کنگان:
وفاداری ملت به ولایت فقیه در انتخابات اثبات شد

خبرگزاری فارس: امام جمعه اهل سنت کنگان گفت: وفاداری ملت به ولایت فقیه در انتخابات اثبات شد.

خبرگزاری فارس: وفاداری ملت به ولایت فقیه در انتخابات اثبات شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کنگان، شیخ محمد جمالی ظهر امروز در نشست شورای اداری کنگان اظهار داشت: نظام اسلامی روز به روز در مسیر رشد و شکوفایی در حرکت است و همواره شاهد اقتدار و عزت ایران اسلامی هستیم.

 

امام جمعه اهل سنت کنگان با تجلیل از حضور مردم در انتخابات افزود: ملت ایران در انتخابات 12 اسفند وفاداری خود به آرمان‌های امام و رهبری و شهیدان را به منصه ظهور رساندند.

 

جمالی تصریح کرد: بدون تردید وحدت و همدلی از مهم‌ترین جلوه‌های انتخابات بود.

 

وی گفت: مردم ما اثبات کردند که همواره مردان و زنان روزهای تلخ و شیرین‌اند و همواره پیرو رهبر و حامی نظام اسلامی هستند.

 

امام جمعه کنگان نیز با انتقاد از عدم اجرای مصوبات سفر سوم دولت اظهار داشت: مصوبه روی زمین مانده 106 میلیاردی سفر سوم دولت به این شهرستان باید اجرایی شود.

 

حجت‌الاسلام محمود محمودی افزود: علیرغم گذشت بیش از یک سال هنوز این مصوبه مهم اجرایی نشده و این مهم که یک خواسته عمومی و موجب توسعه شهرستان خواهد شد باید اجرایی شود.

 

وی اضافه کرد: روی زمین ماندن وعده وعیدها دید مردم را نسبت به وعده‌های مسئولین دلسرد می‌کند.

 

محمودی با اشاره به حماسه ملت ایران در 12 اسفند گفت: 12 اسفند اوج ولایت‌مداری و پایبندی مردم به اصول و ارزش‌ها بود.

 

امام جمعه کنگان بر لزوم مشارکت شرکت‌های نفت و گاز در تعمیر مساجد بیان کرد: پیشنهاد می‌کنم هر شرکت کار معمور کردن یک مسجد و یا موسسه دینی و قرآنی را در کنگان عهده‌دار شود.

 

محمودی در ادامه با تقدیر از تلاش‌های خبرنگاران در انعکاس اخبار و بیان مشکلات مردم یادآور شد: خبرنگاران چشم و چراغ جامعه هستند و باید به قشر زحمتکش خبرنگار توجه و حمایت بیشتری داشته باشیم.

 

انتهای پیام/صا10